Bekijk hier de startvolgorde van de individuele tijdrit van vrijdag in Riemst. De eerste renner start om 13u55, de laatste renner finisht omstreeks 16u50.

13:55:00 VANSPEYBROUCK Pieter BEL CIRCUS - WANTY GOBERT
13:56:00 GROVES Kaden AUS MITCHELTON - SCOTT
13:57:00 DE GENDT Aime BEL CIRCUS - WANTY GOBERT
13:58:00 DURBRIDGE Luke AUS MITCHELTON - SCOTT
13:59:00 ROELANDTS Jurgen BEL MOVISTAR TEAM
14:00:00 BOHORQUEZ SANCHEZ Hernando COL ASTANA PRO TEAM
14:01:00 EDMONDSON Alexander AUS MITCHELTON - SCOTT
14:02:00 EENKHOORN Pascal NED TEAM JUMBO - VISMA
14:03:00 GOUGEARD Alexis FRA AG2R LA MONDIALE
14:04:00 TILLER Rasmus NOR NTT PRO CYCLING TEAM
14:05:00 DE BONDT Dries BEL ALPECIN - FENIX
14:06:00 NAESEN Oliver BEL AG2R LA MONDIALE
14:07:00 VENTOSO ALBERDI Francisco Jose ESP CCC TEAM
14:08:00 MAS BONET Luis Guillermo ESP MOVISTAR TEAM
14:09:00 OLIVEIRA Rui POR UAE TEAM EMIRATES
14:10:00 THOMSON Jay Robert RSA NTT PRO CYCLING TEAM
14:11:00 QUARTERMAN Charles GBR TREK - SEGAFREDO
14:12:00 TAMINIAUX Lionel BEL BINGOAL WB
14:13:00 SCULLY Tom NZL EF PRO CYCLING
14:14:00 OWEN Logan USA EF PRO CYCLING
14:15:00 SCOTSON Callum AUS MITCHELTON - SCOTT
14:16:00 VAN HOOYDONCK Nathan BEL CCC TEAM
14:17:00 SMITH Dion NZL MITCHELTON - SCOTT
14:18:00 OLIVEIRA Ivo POR UAE TEAM EMIRATES
14:19:00 KOCH Jonas GER CCC TEAM
14:20:00 BASSO Leonardo ITA TEAM INEOS
14:21:00 MORIN Emmanuel FRA COFIDIS
14:22:00 DE KORT Koen NED TREK - SEGAFREDO
14:23:00 VAN DER HOORN Taco NED TEAM JUMBO - VISMA
14:24:00 HAGEN Edvald Boasson NOR NTT PRO CYCLING TEAM
14:25:00 KONYCHEV Alexander ITA MITCHELTON - SCOTT
14:26:00 ROOSEN Timo NED TEAM JUMBO - VISMA
14:27:00 VAN KEIRSBULCK Guillaume BEL CCC TEAM
14:28:00 GOGL Michael AUT NTT PRO CYCLING TEAM
14:29:00 BOHLI Tom SUI UAE TEAM EMIRATES
14:30:00 VAN DEN BERG Julius NED EF PRO CYCLING
14:31:00 COVI Alessandro ITA UAE TEAM EMIRATES
14:32:00 PETIT Adrien FRA TOTAL DIRECT ENERGIE
14:33:00 LIENHARD Fabian SUI GROUPAMA - FDJ
14:34:00 ROBEET Ludovic BEL BINGOAL WB
14:35:00 DLAMINI Nicholas RSA NTT PRO CYCLING TEAM
14:36:00 MCCABE Travis USA ISRAEL START - UP NATION
14:37:00 RODRIGUEZ CANO Carlos ESP TEAM INEOS
14:38:00 GIDICH Yevgeniy KAZ ASTANA PRO TEAM
14:39:00 RIVERA VARGAS Brandon Smith COL TEAM INEOS
14:40:00 BOIVIN Guillaume CAN ISRAEL START - UP NATION
14:41:00 VERMOTE Julien BEL COFIDIS
14:42:00 MEURISSE Xandro BEL CIRCUS - WANTY GOBERT
14:43:00 DUPONT Timothy BEL CIRCUS - WANTY GOBERT
14:44:00 LIGTHART Pim NED TOTAL DIRECT ENERGIE
14:45:00 JANSEN Amund Grøndahl NOR TEAM JUMBO - VISMA
14:46:00 SUTER Joel SUI BINGOAL WB
14:47:00 WALLAYS Jelle BEL LOTTO SOUDAL
14:48:00 GRUZDEV Dmitriy KAZ ASTANA PRO TEAM
14:49:00 WYNANTS Maarten BEL TEAM JUMBO - VISMA
14:50:00 GAUDIN Damien FRA TOTAL DIRECT ENERGIE
14:51:00 BEVIN Patrick NZL CCC TEAM
14:52:00 LUDVIGSSON Tobias SWE GROUPAMA - FDJ
14:53:00 VINCENT Léo FRA GROUPAMA - FDJ
14:54:00 LAAS Martin EST BORA - HANSGROHE
14:55:00 CLAEYS Dimitri BEL COFIDIS
14:56:00 SALMON Martin Alexander GER TEAM SUNWEB
14:57:00 BURGHARDT Marcus GER BORA - HANSGROHE
14:58:00 FOMINYKH Daniil KAZ ASTANA PRO TEAM
14:59:00 MENTEN Milan BEL SPORT VLAANDEREN - BALOISE
15:00:00 VAN GOETHEM Brian NED LOTTO SOUDAL
15:01:00 JØRGENSEN Mathias Norsgaard DEN MOVISTAR TEAM
15:02:00 BYSTRØM Sven Erik NOR UAE TEAM EMIRATES
15:03:00 DE VREESE Laurens BEL ASTANA PRO TEAM
15:04:00 VAN GESTEL Dries BEL TOTAL DIRECT ENERGIE
15:05:00 STANNARD Robert AUS MITCHELTON - SCOTT
15:06:00 SCHMIDT WÜRTZ Mads DEN ISRAEL START - UP NATION
15:07:00 SCHILLINGER Andreas GER BORA - HANSGROHE
15:08:00 MOSCHETTI Matteo ITA TREK - SEGAFREDO
15:09:00 VAN ROOY Kenneth BEL SPORT VLAANDEREN - BALOISE
15:10:00 KNEES Christian GER TEAM INEOS
15:11:00 SCHWARZMANN Michael GER BORA - HANSGROHE
15:12:00 PIBERNIK Luka SLO BAHRAIN - MCLAREN
15:13:00 PLANCKAERT Baptiste BEL BINGOAL WB
15:14:00 WEEMAES Sasha BEL SPORT VLAANDEREN - BALOISE
15:15:00 VAN HOECKE Gijs BEL CCC TEAM
15:16:00 RIABUSHENKO Aleksandr BLR UAE TEAM EMIRATES
15:17:00 GARCIA CORTINA Ivan ESP BAHRAIN - MCLAREN
15:18:00 LEYSEN Senne BEL ALPECIN - FENIX
15:19:00 ALLEGAERT Piet BEL COFIDIS
15:20:00 LAPORTE Christophe FRA COFIDIS
15:21:00 RIESEBEEK Oscar NED ALPECIN - FENIX
15:22:00 WIRTGEN Tom LUX BINGOAL WB
15:23:00 TOUZE Damien FRA COFIDIS
15:24:00 LANGEVELD Sebastian NED EF PRO CYCLING
15:25:00 TERPSTRA Niki NED TOTAL DIRECT ENERGIE
15:26:00 STEIMLE Jannik GER DECEUNINCK - QUICK - STEP
15:27:00 LINDEMAN Bert-Jan NED TEAM JUMBO - VISMA
15:28:00 HOLLMANN Juri GER MOVISTAR TEAM
15:29:00 GENIETS Kévin LUX GROUPAMA - FDJ
15:30:00 KANTER Max GER TEAM SUNWEB
15:31:00 SÜTTERLIN Jasha GER TEAM SUNWEB
15:32:00 CAPIOT Amaury BEL SPORT VLAANDEREN - BALOISE
15:33:00 DE BIE Sean BEL BINGOAL WB
15:34:00 LIEPINS Emils LAT TREK - SEGAFREDO
15:35:00 RÄIM Mihkel EST ISRAEL START - UP NATION
15:36:00 SIEBERG Marcel GER BAHRAIN - MCLAREN
15:37:00 VANDENBERGH Stijn BEL AG2R LA MONDIALE
15:38:00 POLITT Nils GER ISRAEL START - UP NATION
15:39:00 RUTSCH Jonas GER EF PRO CYCLING
15:40:00 BEULLENS Cedric BEL SPORT VLAANDEREN - BALOISE
15:41:00 EINHORN Itamar ISR ISRAEL START - UP NATION
15:42:00 MULLEN Ryan IRL TREK - SEGAFREDO
15:43:00 MAES Nikolas BEL LOTTO SOUDAL
15:44:00 KREDER Wesley NED CIRCUS - WANTY GOBERT
15:45:00 LEMOINE Cyril FRA COFIDIS
15:46:00 VAN LERBERGHE Bert BEL DECEUNINCK - QUICK - STEP
15:47:00 DRUCKER Jean-Pierre LUX BORA - HANSGROHE
15:48:00 DUVAL Julien FRA AG2R LA MONDIALE
15:49:00 DOULL Owain GBR TEAM INEOS
15:50:00 DAINESE Alberto ITA TEAM SUNWEB
15:51:00 VERMEERSCH Florian BEL LOTTO SOUDAL
15:52:00 LAWLESS Christopher GBR TEAM INEOS
15:53:00 HAUSSLER Heinrich AUS BAHRAIN - MCLAREN
15:54:00 JACOBS Johan SUI MOVISTAR TEAM
15:55:00 KRAGH ANDERSEN Søren DEN TEAM SUNWEB
15:56:00 VENTURINI Clement FRA AG2R LA MONDIALE
15:57:00 MARTINELLI Davide ITA ASTANA PRO TEAM
15:58:00 CARDIS Romain FRA TOTAL DIRECT ENERGIE
15:59:00 KIRSCH Alex LUX TREK - SEGAFREDO
16:00:00 KÜNG Stefan SUI GROUPAMA - FDJ
16:01:00 JANSE VAN RENSBURG Reinardt RSA NTT PRO CYCLING TEAM
16:02:00 EEKHOFF Nils NED TEAM SUNWEB
16:03:00 DEGENKOLB John GER LOTTO SOUDAL
16:04:00 THIJSSEN Gerben BEL LOTTO SOUDAL
16:05:00 SELIG Rüdiger GER BORA - HANSGROHE
16:06:00 DILLIER Silvan SUI AG2R LA MONDIALE
16:07:00 COLBRELLI Sonny ITA BAHRAIN - MCLAREN
16:08:00 NAESEN Lawrence BEL AG2R LA MONDIALE
16:09:00 PASQUALON Andrea ITA CIRCUS - WANTY GOBERT
16:10:00 VANMARCKE Sep BEL EF PRO CYCLING
16:11:00 N'MMELA Aksel EST BINGOAL WB
16:12:00 STYBAR Zdenek CZE DECEUNINCK - QUICK - STEP
16:13:00 MARECZKO Jakub ITA CCC TEAM
16:14:00 VERMEERSCH Gianni BEL ALPECIN - FENIX
16:15:00 WALSCHEID Maximilian Richard GER NTT PRO CYCLING TEAM
16:16:00 SENECHAL Florian FRA DECEUNINCK - QUICK - STEP
16:17:00 ARCHBOLD Shane NZL DECEUNINCK - QUICK - STEP
16:18:00 BISSEGGER Stefan SUI EF PRO CYCLING
16:19:00 MANZIN Lorrenzo FRA TOTAL DIRECT ENERGIE
16:20:00 MERLIER Tim BEL ALPECIN - FENIX
16:22:00 VAN POPPEL Danny NED CIRCUS - WANTY GOBERT
16:24:00 CAVENDISH Mark GBR BAHRAIN - MCLAREN
16:26:00 LAMPAERT Yves BEL DECEUNINCK - QUICK - STEP
16:28:00 VAN DER POEL Mathieu NED ALPECIN - FENIX
16:30:00 TEUNISSEN Mike NED TEAM JUMBO - VISMA
16:32:00 ACKERMANN Pascal GER BORA - HANSGROHE
16:34:00 RICKAERT Jonas BEL ALPECIN - FENIX
16:36:00 PHILIPSEN Jasper BEL UAE TEAM EMIRATES
16:38:00 PEDERSEN Mads DEN TREK - SEGAFREDO